Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Valamar riviera d.d.
Županija: Istarska
Grad/općina: Hrvatska, Poreč-Parenzo
Do kraja natječaja: 29 dan/a

Kategorija Sve kategorije Pomoćni/a recepcioner/ka
Opis posla: Obavlja sve pomoćne radnje na recepciji, radi prijem i smještaj gostiju, pruža gostima osnovne informacije o hotelu, hotelskim sadržajima, događajima u hotelu i u destinaciji/ Performs all support actions at the front desk, to the reception and accommodation of guests, provides guests with basic information about the hotel, the hotel amenities, events in the hotel and the destination. Poznavanje najmanje dva svjetska jezika (engleski i njemački/talijanski). https://valamar-riv
Pomoćni/a recepcioner/ka
Mjesto rada: Poreč-parenzo Broj traženih radnika: 27 Vrsta zaposlenja: Sezonski posao;Na određeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 21.12.2018 Natječaj vrijedi do: 21.06.2019 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Oboje
Razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Valamar riviera d.d. Kontakt: Osobni dolazak: RADE KONČARA 1A POREČ;Telefon: 052 408145 052 408106;Zamolba: STANCIJA KALIGARI 1 POREČ
Izvor
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje