Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Valamar riviera d.d.
Županija: Istarska
Grad/općina: Hrvatska, Poreč-Parenzo
Do kraja natječaja: 15 dan/a

Kategorija Sve kategorije Radnik/ica na sportu
opis poslova: briga o inventaru i ispravnosti prostora, praćenje i kontrola temperature vode i zraka, praćenje higijenske ispravnosti bazenske vode, brine o sigurnosti kupača, održavanje propisanog kućnog reda / takes care of inventory and correctness of areas, follows and controls water and air temeprature, takes care of pool water hygene, controls guests' and bathers' safety, follows and maintains house rules Uv
Radnik/ica na sportu
Mjesto rada: Poreč-parenzo Broj traženih radnika: 68 Vrsta zaposlenja: Sezonski posao;Na određeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: 2 smjene;Rad vikendom i praznikom Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 20.12.2019 Natječaj vrijedi do: 20.06.2020 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Rad na jednom mjestu
Razina obrazovanja: Završena osnovna škola Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Valamar riviera d.d. Kontakt: Osobni dolazak: Rade Končara 1a, 52440 Poreč;Telefon: 052 408106;Zamolba: Stancija Kaligari 1, 52440 Poreč
Izvor
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje