Trajanje natječaja / Mjesto
Poslodavac: Valamar riviera d.d.
Županija: Istarska
Grad/općina: Hrvatska, Poreč-Parenzo
Do kraja natječaja: 15 dan/a

Kategorija Sve kategorije Animator/ica / animator
opis poslova: Sudjeluje u animacijskim programima, i aktivnostima, samostalno i u timu, uvijek prisutan u objektu održavanja aktivnosti ili programa, ogledalo je poduzeća koje zastupa te ostvaruje prvi i posljednji kontakt sa gostom./ Participates in animation programs and activities, independetly or with team, always present in facility of activity or program, the mirror of the company that represents and realizes the first and last contact with the guest.
Animator/ica / animator
Mjesto rada: Poreč-parenzo Broj traženih radnika: 61 Vrsta zaposlenja: Sezonski posao;Na određeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: 2 smjene;Smjena - prijepodne;Dvokratno radno vrijeme;Rad vikendom i praznikom Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 20.12.2019 Natječaj vrijedi do: 20.06.2020 Uvjeti na radnom mjestu: Teren:Rad na jednom mjestu
Razina obrazovanja: Završena osnovna škola;Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Informatička znanja: Strani jezici: Vozački ispit: Radno iskustvo: Nije potrebno
Poslodavac: Valamar riviera d.d. Kontakt: Osobni dolazak: Rade Končara 1a, 52440 Poreč;Telefon: 052 408106;Zamolba: Stancija Kaligari 1, 52440 Poreč
Izvor
Izvor oglasa: Hrvatski zavod za zapošljavanje